Sami se rozhodujete a sami si vybíráte. Jestliže nejste spokojení ve své práci, nečekejte na zázrak. Prostě si vyberte něco jiného. My Vám dáváme šanci stát se realitním makléřem.
Kompletní průvodce prodejem nemovitosti - vše od stanovení ceny po nejčastější chyby. Návod dostupný každému z Vás!
Najít ideální dům, nebo perfektní byt je pěkná fuška. Podívejte se na naši nabídku na www.nemovitosti-brno.cz, případně nám napište na info@alvareal.cz Najdeme, co hledáte!
Jsme super tým a hledáme někoho, kdo se k nám bude hodit a umí být zapálený do své práce. Lenochy, slibotechny ani machry tu nechceme. Neslibujeme a nehrajeme si na nic, co nejsme, za nás mluví naše práce.
Grily, krby, ohniště
Od jara až do podzimu lze využít příjemného počasí a venku na terase či balkoně si zagrilovat. Příprava jídla na grilu je u nás čím dál oblíbenější. Teplých letních nocí není navíc tolik, kolik bychom si přáli, takže jsou v hledáčku „grilařů“ i ohniště a krby, které pobyt venku zpříjemní a prodlouží. Krby, grily a ohniště – jak je vybrat případně svépomocí vybudovat objasníme v dnešním článku.
Krby
Začneme tím složitějším, tedy krbem. Stavba určitě není náročná, ale těm, kteří nejsou kutily a se stavbou čehokoliv tedy nemají zkušenosti, bychom doporučili přenechat práci profíkům. Pokud se ale rozhodnete, že stavbu sami zvládnete, máme tu pár rád. Základem jsou základy. Zkontrolujte si podloží, aby do konstrukce krbu nezatékala voda, a vyberte vhodný materiál. Při stavbě krbu nepoužívejte pálené cihly, vyberte raději lícové či vápenopískové cihly. Ty nemají póry, do které by zatékala voda. Tvar i velikost si zvolte podle toho, jaké krby se vám líbí. Inspiraci i návody na jejich stavbu najdete na internetu, případně vám poradí kamarád-stavař.
Gril
Dnes má gril každý, kdo má alespoň malý balkon. Můžete vybírat ze širokého sortimentu elektrických i plynových grilů i těch na dřevěné uhlí, které jsou nejlevnější a mají i tu výhodu, že maso má klasickou chuť okořeněnou ohněm. Menší grily na uhlí i ty elektrické jsou jednoduše přenosné a můžete s nimi pracovat kdekoliv (i když ty elektrické potřebují zásuvku, zase mají výhodu rychlého rozžhavení). Nevýhodou grilu na uhlí je zase zápach a kouř, který může obtěžovat sousední balkony či terasy. Plynové grily jsou nejdražší i nejprostornější. Dají se však dobře čistit a udržovat.
Ohniště
Opékání vuřtů nad ohništěm je klasickou, která má stále spoustu fanoušků. Doma na zahradě si takové ohniště můžete bez problémů postavit. Stačí naplánovat, kde bude a jak bude velké. Do země vykopejte díru a její okraje zpevněte (cihlami nebo třeba kamením). Jako ohniště poslouží i staré kovové mísy a nádoby. Pokud vás žádná z variant neláká, je možní si ohniště koupit.
Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.